- Prodejte Vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu

- Získejte až o 350.000 Kč více

- Strategie zvýší cenu až o 12 %

Zdarma odhadneme
cenu Vaší nemovitostiCenové mapy pozemků a nemovitostí 2024

Cenová mapa Praha


Cenové mapy slouží k přesnému určení ceny nemovitosti. Chcete-li prodat svoji nemovitost (dům, byt, pozemek, stavební parcela) svépomocí, je první výkop v podobě ceny zveřejněné na realitním serveru ten nejdůležitější. Správné určení ceny vaší nemovitosti rozhoduje o tom jak rychle a za kolik ji prodáte. Proto je získání přesných dat o cenách podobných nemovitostí ve vašem okolí klíčové. Více o určení ceny bytu naleznete zde.

Cenové mapy stavebních pozemků 2024

Praha Olomouc Prostějov
Brno Most Zlín
Ostrava

Na cenové mapě jsou u stavebních pozemků tzv. ceny zjištěné neboli úřední, které slouží pro daňové účely. Cenové mapy od měst nejsou závazným podkladem pro stanovení tržní ceny.

Cenové mapy pozemků zveřejňují jednotlivá města pro soudní znalce, odhadce, banky a státní úřady. Ocenění vašeho pozemku získáte od nás zdarma při vyplnění formuláře nahoře. Pro cenové mapy ve vašem městě navštivte jeho webové stránky. Někdy město cenové mapy nezveřejňuje na internetu.Cenové mapy prodejů a pronájmů domů a bytů

OctopusPro.cz - asi nejucelenější cenové mapy prodejů a nájmů domů a bytů, které používá např. realitka RE/MAX

CenovaMapa.eu - cenové mapy od Asociace realitních kanceláří (ARK ČR), které nabízejí i některé služby zdarma


obrázek s vykřičníkem pozorNabídky na realitních serverech typu sreality.cz jsou většinou o 20 % vyšší než je nakonec reálná prodejní cena (z cenové mapy)


Tyto aplikace nabízejí cenové mapy pro města: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc a celou ČR. Cenové mapy čerpají z katastru nemovitostí a uskutečněných prodejů (reálných prodejních cen), avšak pro běžné uživatele nejsou informace na katastru online k dispozici.

Zjistěte jak dobře pronajmout byt.Diskuze a zkušenosti

Martin Sýkora
škoda, že není nějaký centralaizovaný systém pro celou českou republiku, mohl by to být nápad na novou službu, takto máme jen spoustu serverů pro a to pouze jen některá města v české republice. navíc ceny se liší